A.Cumhur Akbulut – Adres Patent

A.Cumhur Akbulut

Sosyal medya hesabı olanların kendini fenomen ilen ettiği, beğeni çılgınlığıyla birlikte çoğu zaman nitelikten uzan sadece yapmış olmak için gerçekleştirilen paylaşımlarla birlikte neredeyse herkesin kendini iyi birer içerik yöneticisi ve editör olduğunu zannettiği bir dönemdeyiz. 🙂 Sözünü ettiğim hususlar bireysel hesap kullanıcıları için görmezden gelinebilir gibi görünse de kurumsal hesapları yöneten içerik yöneticilerinin de çoğu zaman bireysel hesap kullanıcılarından çok farklı davranış sergilemediğini de ifade etmek gerekir.

İşletmeler için MARKA ve LOGO seçimi ne kadar önemli ise bu seçimlerin tüketici nezdinde kalite, sürdürülebilirlik, güven gibi izlenimler bırakması için yaptıkları pazarlama faaliyetleri de o derece önemlidir.

Sosyal medya günümüze en etkili pazarlama araçlarından biridir. Nasıl ki bir televizyon,  gazete, dergi reklamı yaparken gerek harcadığımız paranın boşa gitmemesi gerekse konu uzmanlık alanımız olmadığı için çoğunlukla bu mecralardaki süreçleri işin ehli bir ajansla yürütmeyi tercih ediyorsak sosyal medya hesapları içinde aynı hassasiyeti göstermek son derece önemli.

Survivor Dijital Pazarlama Ajansı ile yapmış olduğumuz çalışmalarda verdikleri hizmet kapsamında ekibin sahip olduğu bilgi, tecrübe ve güven veren yaklaşımlarıyla birlikte süreçlerin doğru yönetilmesi tüketici beklentilerine hızlı cevap veren aynı zamanda katma değer oluşturan hizmet anlayışı birlikte çalışmayı keyifli ve başarılı kılıyor.
Reyhan hanım; Barış bey ve tüm ekibe teşekkür eder, başarılar dilerim.