Biz Kimiz?

Başarı Planlama'dan başlar

Sadece Hayatta Kalmak İsteyen Değil, "Başarı" İsteyen Markaların Ajansıyız

2001 Senesi Tom Hanks’in başrolde oynadığı CAST AWAY filmi SURVIVOR ismini seçmemizde bize ilham kaynağı oldu ve 2010 Senesinde Marka ve Alan Adı başvurularımızı yaparak bilişim sektörüne giriş yaptık.

SURVIVOR A.Ş. olarak uzmanlığımız bilgi ve bilişim teknolojileridir. Müşterilerimizin bilgi ve bilişim sistemleri konusunda yaşadıkları problemlere analitik, etkin ve hızlı çözümler sunmakla ünlüyüz. 2017 yılından beri hizmetlerimize dijital pazarlama çözümlerini de dahil ederek daha da büyüdük.

Bilişim ve dijital pazarlama alanında müşterilerimize hızlı yanıt ve en doğru çözümleri sunmak markamızın her zaman birinci önceliği oldu.

Bu nedenle 2019’da dijital pazarlama alanındaki uzmanlığımızı daha belirgin hale getirmek için SURVIVOR Dijital Medya Pazarlama Ajansı LTD.ŞTİ.’yi kurarak dijital medya çözümlerimizi bu grup şirketimiz altında vermeye başladık.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

SURVIVOR Dijital Medya Pazarlama Ajansı olarak müşterilerimize dijital pazarlama çözümleri konusunda sunduğumuz tüm hizmetlerde,  yürüttüğümüz tüm projelerde sektörü ve markayı en ince detayına kadar tanımaya çalışır, markanın dışındaki bir çözüm ortağı değil, firmanın bir departmanı gibi davranırız. Birinci önceliğimiz işimizi en iyi şekilde yapmak ve ölçülebilir sonuçlar sunmaktır.

"Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz. "

Survivor ile Çalışmak Size Ne Fayda Sağlar?

Dijital pazarlama ve bilişim alanında ihtiyacınız olan tüm çözümleri bir arada bulabileceğiniz, hızlı ve çözüm odaklı bir ajans ile çalışarak,
farkındalık oluşturmak, trafik çekmek, müşterilerle bağlantı kurmak ve satışları artırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Full-Transparency-Icon

Dijital dünyadaki ayak izinizi takip eder, ihtiyaç ve beklentilerinize ne kadar yakın olduğunuza dair ÜCRETSİZ Dijital ANALİZ sunmakla işe başlarız.

Big-Data-Analysis-Icon

Stratteji oluşturmadan atılacak her adım, karanlığa kurşun atmakla eşdeğerdir. Bazen (Şanslıysanız) hedefleri yakalarsınız.

Live-Support-Panel-Icon

Dijital pazarlama çalışmalarının yapılacağı doğru araç ve kanalları belirleyerek, her mecranın kendi iletişim plan ve hedeflerini belirleriz.

Network-Monitoring-Icon

Hatalardan ders çıkarmak önemlidir. Dijital pazarlama stratejimizin başarı ve başarısızlıklarını analiz etmek, en iyi KPI'ları oluşturmaya odaklanmamızı sağlar

Farklı Olmaya ve
Fark Yaratmaya Hazır mısınız?

Survivor Dijital işinizi öğrenmeye ve anlamaya kendini adamıştır. Size sunulan dijital pazarlama çözümlerimizin her biri, markanıza özel, markanızın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kurgulanacaktır.
About-CallToAction-Rocket-Image