İnternet Reklamcılığı - Dijital Reklamlar

Farkında mısınız? Hedef kitleniz ürün ve hizmetlerinizi arıyor?

İnternet Reklamcılığını Deneyin

Her Zaman Hayal Ettiğiniz Başarıyı İnternet Reklamcılığı ile  Elde Edin!

Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, YouTube Reklamları Sosyal Medya Reklamları ve Diğer Online Reklam Modelleri İle Müşterilerinizle Her Yerde Temas Halinde Olun.

Modern dünyada tüketiciler her yerden internete bağlı, markalarla doğru yerde ve doğru zamanda kişiselleştirilmiş, bire bir görüşmeler yapmak istiyorlar.

Size bu fırsatı internet reklamları sunuyor. Online reklamlar sayesinde potansiyel müşterilerinize farklı kanallar üzerinden en uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz .

 

 

Strateji ve Uzmanlık Hedeflerinize Ulaşmanızı Sağlar

Doğru Kitle İle Etkileşime Geçin, Yatırım Getiriniz Artsın

İnternet reklamcılığında başarı tamamen iş hedeflerinize uygun stratejiyi belirleyebilmekte ve buna yatırım yapmakla ilgilidir. Survivor Dijital olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi internet  reklamcılığında da iş hedeflerinizi anlamak için sürece analiz ile başlarız.

Hemen hemen her bütçe ile internette reklam verebilirsiniz. Sertifikalı ve deneyimli reklam danışmanlarımız stratejinize en uygun reklam bütçelerini belirlemenize yardımcı olur.

.

Engage User
Google ADS reklamları ile hedef kitlenize ulaşın

İnsanlar bir ürün ve hizmet satın almadan önce Google'da araştırma yapar. Ürün ve hizmetlerinizi arayan insanlara ulaşmanın en kolay yolu Google'ın farklı reklamcılık ürünlerinden faydalanmaktadır.

instagram logosu

Türkiye'de 52 milyondan fazla aktif sosyal medya kullanıcısı var. Ve bunların %84'ü Instagram kullanıcısı.
Instagram reklamları ile bilinirlik oluşturun, ve potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Dünya genelinde, Facebook'ta küçük bir işletme ile bağlantı halinde olan kişi sayısı 1,6 milyar. Dünyanın en yaygın kullanılan sosyal mecralarından biri olan Facebook'un reklamcılık çözümleri ile siz de hedef kitlenize ulaşın.

linkedin reklamları

90 milyon üst düzey yönetici ve 63 milyon karar verici LinkedIn kullanıyor. Dünyanın en büyük profesyonel ağında reklam vererek hedef kitlenize ulaşın.