Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO Çalışmaları Survivor Dijital
Ölçümlenebilir Sonuçlara Sahip Olun

SEO'ya Neden İhtiyaç Duyarız?

Arama motoru optimizasyonu doğru bir şekilde yapıldığı zaman web sayfalarınıza organik olarak sürekli trafik sağlar.

Online reklamlar, sosyal medya ve diğer çevrimiçi platformlar internet sayfalarına trafik üretebilirken, çevrimiçi trafiğin büyük kısmı arama motorları tarafından yönlendirilmektedir.

Organik arama sonuçları daha fazla dijital mülkü kapsar, arama yapanlar için daha güvenilir görünürler ve ücretli reklamlardan çok daha fazla tıklama alırlar.

Doğru anahtar kelimeler için iyi bir sıralama elde eden bir içeriğe sahip olursanız, trafiğiniz zaman içinde kartopu etkisi ile artarak devam edecektir.

Sonuçlar Yalan Söylemez

Google'da SEO olmadan yükselemez miyiz?

Arama sorguları yani kullanıcıların arama kutusuna yazdıkları kelimeler gerçekten çok ama çok değerlidir.  Sosyal medya ve diğer yönlendirmeler web sitenize ziyaretler oluşturabilse de, çoğu internet kullanıcısı için arama motorları başlıca site ziyaret yöntemidir.
Arama motorları, sunduğunuz hizmeti ya da ürününüzü arayan insanlara hedefledikleri içeriği sağladıkları için benzersizdirler. Ancak arama motorları sitenizi bulamıyorsa ve/veya içeriğinizi veri tabanlarına eklemiyorsa, sitenize ziyaret çekmek için inanılmaz fırsatları kaçırıyorsunuz demektir.

Arama motorları akıllıdır, ancak hala yardıma ihtiyaçları vardır. Bu yardımın adı  Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO’dur.

SEO web sıralamanızın yükselmesine yardımcı olur. 

Survivor Dijital SEO Optimizasyonu
Ücretsiz SEO Analizi İsteyin

Web Sitenizin SEO Performansını Öğrenin

  Kullanıcı Odaklı Olun

  Kullanıcı odaklı olmak size hem iyi bir sıralama hem de müşteri kazandırır

  Google’ın arama konusundaki yaklaşımı nettir ve birinci sırada kullanıcı yer alır. Bu nedenle site ziyaretçilerinizin ne istediklerini bilin ve onlara istediklerini verin.

  Kendim SEO Yapabilir miyim?

  SEO dünyası karmaşıktır, ancak çoğu insan temel bilgileri kolayca anlayabilir.

  Az miktarda bilgi bile büyük bir fark yaratabilir. Kendiniz SEO yapmak istiyorsanız Google’ın kendi yayınladığı ” Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Başlangıç Kılavuzu “nu inceleyebilir, buradaki yönergeleri uygulayarak organik sıralamanızda iyileştirmeler yapabilirsiniz.

  Ayrıca arama motoru optimazsyonu ile ilgili blog yazılarımızda size bu konuda yardımcı olacaktır.

  Ancak çok iyi bildiğiniz gibi iyi sonuçlar elde edilmek istenilen her iş için  zaman, bilgi ve tecrübeye ihtiyaç vardır. Bu nedenle SEO çalışması için  sahip olduğunuz zamana, öğrenme isteğinize ve  web sitenizin karmaşıklığına bağlı olarak bu işi kendiniz yapmak yerine bir profesyonele ihtiyaç duyabilirsiniz.

  Google'da daha iyi bir sıralama mı İstiyorsunuz?

  İşte Biz Bunun İçin Varız! Şimdi yandaki form üzerinden Ücretsiz SEO Analizi talebinde bulunabilir, sitenizin Google sıralamasını, SEO Skorunu öğrenebilirsiniz…