İçerik Pazarlaması

ağustos 2020 önemli günleri
Sonuç odaklı içerik pazarlaması

İçerik pazarlamasıyla hikayenizi anlatın ve daha fazla müşteri çekin

Her Zaman Hayal Ettiğiniz Başarıyı İçerik Pazarlamasıyla  Elde Edin!

İçerik pazarlaması, en güçlü dijital pazarlama stratejilerinden biridir. Web sitesi trafik sağlama, marka bilinirliği ve en önemlisi dönüşümleri artırmada içerik pazarlaması önemli bir rol oynar.

İçerik pazarlama hizmetlerimiz nelerdir?

Survivor dijital pazarlama ajansı olarak, içerik pazarlama stratejisi oluşturma, belirli iş hedeflerine yönelik içerikler oluşturma, oluşturulan içeriğin uygun mecralarda dağıtımı ve tanıtımı, içerik analiz süreçlerini sunmaktayız. Oluşturduğumuz içerik türleri arasında makaleler, blog gönderileri, videolar, bilgi grafikleri, podcast’ler, e-kitaplar ve daha fazlası bulunur.

 

 

Strateji ve Uzmanlık Hedeflerinize Ulaşmanızı Sağlar

İçeriğiniz Doğru Kitleye Ulaşsın, Yatırım Getiriniz Artsın

Survivor Dijital Pazarlama Ajansı olarak, içerik oluşturma sürecinin bir şirketin başarısında ne kadar önemli olduğunu bizzat kendimizde deneyimliyoruz. Bu nedenle de içerik oluşturma kapasitemizin neredeyse sınırsız olduğu söyleyebiliriz. ihtiyacınız olan içerik türlerini belirlemek ve en iyi içerik pazarlama stratejisini oluşturmak için ekibizle birlikte çalışıyoruz.

Şirket içi kadromuz metin yazarları, SEO uzmanları, grafik tasarımcılar, kameramanlar, motion grafikçiler, sosyal medya stratejistleri, içerik pazarlama uzmanları ve daha fazlasını içerir. Biz sadece Türkiye değil, dünya çapındaki çok çeşitli sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kaliteli içerik oluşturma konusunda uzman ve deneyimli pazarlama profesyonellerinden oluşan bir güçlü bir ekibiz.

icerik_pazarlamasi_nedir

Blog İçeriği Oluşturma

Blog gönderileri, kullanıcı arama terimleri ile eşleştirilerek marka bilinirliğini artırır ve web sitesi trafiğini artırır. Bloglar, sitenize organik trafik çekerek çevrimiçi varlığınızı artırmanın mükemmel bir yoludur. Survivor Dijital tarafından oluşturulan tüm blog içerikleri, sizinle paylaşılan net bir editoryal takvime dayanmaktadır.

SEO’ya uygun içerik yazarken, ziyaretçiler için değerli ve ilgi çekici içerik oluşturmak bizim görevimizdir. İçerik oluşturulduktan, düzenlendikten, onaylandıktan ve yayınlandıktan sonra strateji uzmanlarımız içerik performansını analiz eder ve size raporlar.

Blog İçeriği Oluşturma Teklifi Alın!

 

e-Kitaplar ve Teknik Dokümanlar

E-Kitaplar ve teknik incelemeler, uzmanlık ve güven odaklı, etkili bir içerik pazarlama stratejisinin temelini oluşturur. E-Kitaplar ve teknik incelemeler, potansiyel müşteri iletişim bilgilerini toplamak ve müşteri listeleri oluşturmak için de kullanılırlar.

 

Markanıza özel e-kitap veya teknik bir inceleme oluşturmak için teklif alın

Markanıza Özel İçerik Pazarlama Stratejileri

Uçtan uca içerik pazarlama hizmetlerimiz, başarılı içerik pazarlaması için tüm kanallarda kitlelerin ilgisini çeker ve ticari hedefleri destekler. Şimdi markanıza özel İçerik Pazarlama Teklifi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin.