fbpx

Neden SEO'ya ihtiyaç duyarız?

Arama motorlarında SEO olmadan yükselemez miyiz?

Arama sorguları yani kullanıcıların arama kutusuna yazdıkları kelimeler gerçekten çok ama çok değerlidir. Çünkü web sitesi trafiğinin çoğu arama motorları üzerinden oluşur.

Sosyal medya ve diğer yönlendirmeler web sitenize ziyaretler oluşturabilse de, çoğu internet kullanıcısı için arama motorları başlıca site ziyaret yöntemidir.
Arama motorları, sunduğunuz hizmeti ya da ürününüzü arayan insanlara hedefledikleri içeriği sağladıkları için benzersizdirler. Ancak arama motorları sitenizi bulamıyorsa ve/veya içeriğinizi veri tabanlarına eklemiyorsa, sitenize ziyaret çekmek için inanılmaz fırsatları kaçırıyorsunuz demektir.

Arama motorları akıllıdır, ancak hala yardıma ihtiyaçları vardır. Bu yardımın adı  Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO’dur.

SEO web sıralamanızın yükselmesine yardımcı olur. Böylece içeriğiniz arama yapanların daha kolay bulunacağı ilk sayfa ve ilk sıralarda yer alır.

Kendim SEO Yapabilir miyim?

SEO dünyası karmaşıktır, ancak çoğu insan temel bilgileri kolayca anlayabilir. Az miktarda bilgi bile büyük bir fark yaratabilir.

Ancak çok iyi bildiğiniz gibi iyi sonuçlar elde edilmek istenilen her iş için  zaman, bilgi ve tecrübeye ihtiyaç vardır. Bu nedenle SEO çalışması için  sahip olduğunuz zamana, öğrenme isteğinize ve  web sitenizin karmaşıklığına bağlı olarak bu işi kendiniz yapmak yerine bir profesyonele ihtiyaç duyabilirsiniz.

İşte Biz Bunun İçin Varız!  Şimdi yandaki form üzerinden Ücretsiz SEO Analizi talebinde bulunabilir, sitenizin Google sıralamasını, SEO Skorunu öğrenebilirsiniz…

Fiyat Teklifi Al